Zamiast na zmarnowanie, niech idą na dożywianie – czyli o punktach Payback na Pajacyka

Też nie lubicie, kiedy coś się marnuje? Albo jak okazje przechodzą Wam koło nosa?

Jeśli tak, to czym prędzej przeczytajcie ten wpis! 🙂

Payback co roku wraz z końcem lutego wygasza punkty starsze niż 3 lata. Jak o tym zapomnisz, to 1 marca (edit: Payback wydłużył termin wymiany punktów do 11 marca) obudzisz się bez niektórych punktów na koncie. Przepadną i już.

Możesz na to odpowiedzieć „no trudno” i tak nie potrzebuję kolejnego żelazka. Tylko, że punktów Payback nie musisz przeznaczać na sprzęty agd, rtv czy jakieś gadżety. Możesz za nie ufundować dziecku ciepły posiłek. I to w bardzo prosty sposób!

Nawet jeśli Twoja karta Payback leży gdzieś głęboko w szufladzie, to czas ją znaleźć, zdmuchnąć kurz, wstukać nr karty na stronie Payback i przekazać punkty na Pajacyka. Jeśli jesteś aktywnym zbieraczem punktów Payback, to sprawa jest jeszcze prostsza. Wyjmujesz kartę z porfela, logujesz się i przekazujesz punkty (min. 100 pkt.) na dożywianie dzieci w Polsce.

 

Teraz mała matematyczna zagadka: 

100 punktów Payback przekazanych na program Pajacyk = 1 zł

Średnia cena posiłku = 4 zł

Ile punktów potrzebujemy, żeby ufundować dziecku ciepły posiłek?

Tak jest! 400 punktów! 🙂

Źródło: pajacyk.pl

 

Nie przekładajcie tego na jutro. Już zostało naprawdę mało czasu. Dziś to idealny moment na przekazanie punktów Pajacykowi! 😉

Do dzieła –> https://sklep.payback.pl/pah

 

Co, jeśli nie macie karty Payback?

Też możecie pomóc. Po prostu udostępnijcie ten artykuł. Na pewno jest wśród waszych znajomych chociaż jedna osoba, która taką kartę posiada. 🙂 I nie zapominajcie codziennie klikać w brzuszek Pajacyka.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *