Zaloguj się do pomagania!

Słyszeliście już o kolejnej akcji spod szyldu KarmimyPsiaki.pl? 🙂

#ZalogujSieDoPomagania to projekt, którego głównym celem jest zbiórka karmy dla psiaków w całej Polsce! Fundacja Sergiato w ramach swojej akcji Karmimy Psiaki udostępniła na stronie www.karmimypsiaki.pl/zalogujsiedopomagania narzędzie do przeprowadzania zbiórek online oraz w dowolnym wybranym miejscu w Polsce.

dokarmianie psa

Pomożecie napełnić miski i uszczęśliwić psiaki?

Zasada działania jest bardzo prosta:

1.Wystarczy wejść na www.karmimypsiaki.pl/zalogujsiedopomagania

2. Założyć swoją grupę i odpowiednio ją nazwać.

3. Zaprosić znajomych, którzy także mają wielkie serducha i kochają pomagać.

4. Czynić dobro dla czworonogów! 🙂

zalogujsiedopomagania

Można również dołączyć do powstałej już grupy na stronie (szukajcie „Dziś Pomagam” 🙂 ). Za każdą osobę, która zaloguje się do pomagania Eukanuba Polska, która do rozdania 2700 kg karmy, przekaże jeden posiłek dla psiaka!
Możecie też kupić na stronie dodatkowe posiłki dla piesków (koszt jednego to 2 zł). Fundacja każdy taki zakup podwoi i zwierzaki będą miały jeszcze więcej jedzenia, a wy więcej radości z pomagania.
Cała zebrana karma zostanie po zakończeniu projektu podliczona i przekazana do wszystkich schronisk, na rzecz których była prowadzona zbiórka.pomagamy psiakom
Udostępniajcie link do grupy w swoich kanałach social media, powiedzcie o akcji rodzinie, przyjaciołom, znajomym, fanom (jeśli takich macie 😉 ) i zachęćcie ich do udziału w projekcie (np. poprzez dołączenie do stworzonej przez Was grupy). Pamiętajcie, że każda zalogowana osoba to już 1 posiłek dla bezdomnego Psiaka, a zalogowanie nic was nie kosztuje i zajmie Wam dosłownie kilka kliknięć (sprawdziłyśmy, to naprawdę jest aż takie proste! 🙂 ).

Wszystkie szczegóły znajdziecie również w poniższym filmiku:

 

Zaloguj się do pomagania i pozwól mnożyć dobro z miłości do psiaków! 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *