Wings for Life World Run 2017

Słyszeliście o takim biegu, w którym nie liczy się dobiegnięcie do METY, a ucieczka od niej?

Untitled design-2

Wings for Life World Run to bieg, który jednoczy biegaczy z różnych zakątków naszej planety wokół wspólnej misji. Celem jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. 100% opłat startowych przeznaczane jest na badania nad rdzeniem kręgowym.

Wydarzenie odbywać się będzie równocześnie w 24 lokalizacjach na świecie, a całość będzie transmitowana w popularnych stacjach telewizyjnych. Uczestnicy w tym samym momencie wystartują i będą starać się pobiec jak najdalej, aż do momentu, kiedy zostaną „złapani przez metę”. Samochody Pościgowe wyruszą pół godziny po starcie zawodników i stopniowo będą zwiększać tempo jazdy – aż dogonią ostatniego biegacza – ZWYCIĘZCĘ!
W ostatniej edycji, do biegu rozgrywanego jednocześnie w 12 strefach czasowych, zarejestrowało się 130 732 osoby reprezentujące 203 narodowości oraz 20 556 Selfie Runnerów (startujących z aplikacją Wings for Life World Run). Wszyscy uczestnicy, sponsorzy i inni darczyńcy, razem zebrali 6,6 mln euro, na badania nad urazami rdzenia kręgowego!

wings for life world run polska

Kolejny raz kierowcą Samochodu Pościgowego będzie Adam Małysz

wings for life world run

Wings For Life World Run – Poznań 2016

wings for life run

Wings For Life World Run – Poznań 2016

Informacje ogólne dotyczące BIEGU:
Założenie jest proste. W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub które w dniu biegu mają ukończone 16 lat (za zgodą rodziców). Nie musisz być profesjonalistą. Tu tak naprawdę liczy się cel biegu, a nie jego wynik.

W Polsce Wings For Life World Run odbędzie się już po raz 4.!

  • Start: 7 maja 2017 roku o godzinie 13:00 w Poznaniu.
  • Bieg odbędzie się po drogach Wielkopolski – startując z popularnej Malty przez centrum miasta, a następnie w stronę Gniezna.
  • O godzinie 13:30 na trasę wyruszy Samochód Pościgowy.
  • Szansę na wygraną mają również osoby poruszające się na wózku. Startują oni we wspólnych zawodach z biegaczami.
  • Wpisowe przez cały okres rejestracji wynosi 120 złotych.
  • Liczba miejsc startowych w biegu jest ograniczona do 6000 (już zapisanych jest ok. 4000 osób!).
  • Rejestracja online trwa do godziny 13:00, 3 maja 2017 roku, o ile limit miejsc nie zostanie wyczerpany wcześniej (zapisy tutaj).
  • W ubiegłym roku w Poznaniu wygrał Tomasz Walerowicz pokonując 71,12 km. Polacy w 2016 roku wygrali również w: Kanadzie, Holandii, Australii i Francji.
  • Więcej informacji uzyskasz oraz dokonasz rejestracji na stronie internetowej: www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl

 

 

A dla tych z Was, którzy nie mogą pojawić się 7 maja w Poznaniu jest: WINGS FOR LIFE WORLD SELFIE RUN!

 

Selfie Run to bieg, w którym możesz wystartować, korzystając z zupełnie nowej aplikacji Wings for Life World Run na systemy iOS Android. To idealna opcja dla osób, które chcą wyznaczyć sobie własną trasę, pobiec równocześnie z innymi uczestnikami na całym świecie i przeżyć tę samą przygodę, łącznie z ucieczką przed wirtualnym Samochodem Pościgowym. Szczegóły na: http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/grupowe-biegi-z-aplikacja/

 

 

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy wziąć udział w tym biegu, to przeczytajcie relację zawodników z poprzednich edycji:

„Widziałem mnóstwo wzruszających scen – biegaczy, którzy sobie nawzajem pomagali, pchali wózki uczestników, którzy nie mogli pobiec… To było fantastyczne wydarzenie”

„Hmm..czy mogłem sobie wymarzyć lepszy finisz biegu, niż ten przy akompaniamencie okrzyków i wiwatów kierowcy Formuły 1 Davida Coultharda, mistrza Rajdu Dakar Marca Comy czy skoczka misji Stratos Felixa Baumgartnera?”

„Wings for Life World Run to dobra zabawa. Miała dla mnie ogromne znaczenie, bo wiem, że wspieram badania nad urazami rdzenia kręgowego.”

 

2 replies

Trackbacks & Pingbacks

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *