Już można wybrać rodziny z bazy Szlachetnej Paczki!

Dziś dzień, na który długo czekałam! 🙂

Już możecie wybrać rodzinę na stronie www.szlachetnapaczka.pl, by przygotować dla niej Paczkę (mądrą pomoc) i zmienić jej życie na lepsze!

szlachetna paczka rodziny

Foto: Mariusz Janiszewski Źródło: https://twitter.com/szlachetnapaczk

Nie wiem czy wiecie, ale to, że Szlachetna Paczka zmienia czyjeś życie na lepsze to nie jest pusty frazes, czy chwyt marketingowy. To się dzieje co roku!  I nie za pomocą magicznej różdżki, lecz po prostu dzięki drugiemu Człowiekowi!

Rodziny, które znajdziecie w bazie są naprawdę wyjątkowe i mają w sobie bardzo duży potencjał. By wyjść z trudnej sytuacji brakuje im środków i narzędzi, a często też wiary w siebie i nadziei na poprawę sytuacji, w której się znajdują. Paczka tą nadzieję daje. Podnosi też wiarę w siebie i w drugiego człowieka, dając bardzo mocny impuls do działania. Rodzina wraz z paczką dostaje jasną wiadomość: KOMUŚ NA MNIE ZALEŻY! KTOŚ WE MNIE UWIERZYŁ! Szlachetna Paczka naprawdę dodaje rodzinom skrzydeł i wiele z nich właśnie dzięki tej akcji wyszło z biedy.

szlachetna paczka

Fot. Fot. Agata Ciesielska Cyk Cyk Studio

Swoją przygodę jako wolontariusz Szlachetnej Paczki rozpoczęłam w 2012 roku. I muszę przyznać, że faktycznie to też nie pusty frazes, że Paczka zmienia człowieka. Mnie na pewno zmieniła. Rodziny, które odwiedziłam, otworzyły mi oczy na wiele spraw, nauczyły pokory i pozwoliły doceniać każdą chwilę. Jestem im za to bardzo wdzięczna. 🙂

Dobra, dość już tego gadania, czas na działanie!

Rodzinę wybieracie tu: www.szlachetnapaczka.pl („Moje” rodzinki znajdziecie w Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana :)).

Do dzieła! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Zmieńmy świat na lepsze! 🙂

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *