Pomysły na świąteczne prezenty pełne pomocy!

Kochani, Wigilia już w tę sobotę! 🙂 Jeśli pomagacie świętemu Mikołajowi i szukacie czegoś dla swoich bliskich, to spieszymy z pomocą i podrzucamy parę pomysłów na prezenty, które ucieszą nie tylko obdarowanych, ale przyniosą też wiele dobrego.

1. Idealny prezent dla miłośników kawy i…uśmiechu. 🙂
Wolontariusze Fundacji „Dr Clown” już od ponad 15 lat rozweselają dzieci w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce. Od 5 lat Fundacja prowadzi również wizyty w hospicjach oraz na szpitalnych oddziałach dla dorosłych w ramach akcji: rehabilitacja na wesoło czy uśmiech dla seniora.

Do końca grudnia (lub do wyczerpania zapasów) w Costa Coffe możecie znaleźć 4 wzory rewelacyjnych, świątecznych kubków ceramicznych. Cały zysk ze sprzedaży kubków przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji „Dr Clown”.

kubek pelen smiechu

2. Coś dla łasuchów.

Kupując słodycze marki Wawel oznaczone na opakowaniach serduszkiem, zbieracie punkty, rejestrujecie je na stronie www.zmiloscidoradosci.pl i głosujecie na wybraną organizację charytatywną. Przy okazji macie szansę wygrać nagrody: bilety do kina, darmowe filmy czy modne torby. Szczegóły akcji znajdziecie tu: http://www.dzispomagam.pl/jedz-czekolade-i-pomagaj/

wawel swieta

 

3. Szukacie prezentu dla znajomych wegetarian/wegan i miłośników zwierząt? No to już macie. 🙂

Wejdźcie na stronę sklepiku Viva i wpadnijcie w szał zakupów. 🙂 Wegańskie kosmetyki, przeróżne gadżety, poduszki, torby, koszulki, książki, kalendarze. Nawet worek na prezenty z jurty też się tam znajdzie. Z takiego podarku ucieszy się nie tylko osoba obdarowana, ale też zwierzaki, które ratuje Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

sklep vivatorba-materialowa-fajny-pies

4. W święta nie zapomnijcie o swoich pupilach. 🙂

Nasi czworonożni przyjaciele też na pewno byli grzeczni i zasługują na prezent. 🙂 Myślę, że karma, zabawka lub nowa smycz, to będzie strzał w dziesiątkę. W sklepie www.NaszeZoo.pl możecie kupić m.in. legowiska, karmy, książki o zwierzakach, smycze, kojce, kuwety, obroże, ubranka…Zysk ze sprzedaży przekazany zostanie na działania charytatywne Fundacji NaszeZoo.pl

pomoc zwierzeta

5. Szukacie czegoś konkretnego lub oryginalnego? Lećcie na CHARYTATYWNI.ALLEGRO.PL !  

Tam znajdziecie prawdziwe perełki. Możecie kupić np. bluzkę z autografem sławnego piłkarza, płytę ulubionego artysty, książkę z dedykacją, własnoręcznie malowane obrazy, wirtualne cegiełki…A całkowity zysk ze sprzedaży trafi w ręce konkretnej fundacji, która będzie mogła dzięki wam robić jeszcze więcej dobrego.

logoCharytatywni

6.  Macie już pomysł, ale wciąż nie kupiliście prezentu? To nie zapomnijcie zrobić zakupy przez FaniMani.pl 🙂

Naprawdę jest w czym wybierać!
screen-shot-2016-12-19-at-15-29-45

Was nic to nic kosztuje, a organizacje pozyskają fundusze na dalsze pomaganie.

fani mani

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *