Rekordowa Miska 2017

Wiecie, że Ceneo.pl znów chce pobić rekord Guinnessa zbierając karmę na rzecz schronisk?
Rekordowa Miska to organizowana przez Ceneo.pl charytatywna zbiórka karmy dla psów połączona z biciem Rekordu Guinnessa. Podczas zeszłorocznej zbiórki, dzięki ogromnemu zainteresowaniu wszystkich miłośników zwierząt, udało się zebrać ponad 21 ton karmy i tym samym ustanowić oficjalny Rekord Guinnessa. W tym roku Ceneo.pl pragnie powtórzyć swój sukces i pobić ten wynik.

www.rekordowamiska.pl

Do zbiórki może dołączyć każdy. Wystarczy, że do 9 września 2017 pobierze darmową aplikację mobilną Ceneo.pl na swojego smartfona z Androidem lub iOS. Każde pobranie to jedna pełna miska karmy dla psów (ok. 300g) fundowana przez głównego partnera akcji, firmę Royal Canin.

Podczas trwania akcji, w aplikacji mobilnej, wszyscy chętni mogą także szukać ukrytych misek w produktach dostępnych w serwisie. Każda znaleziona miska, to kolejna porcja karmy dla schroniska. Podpowiedzi, gdzie ich szukać, są umieszczane na facebooku Ceneo.plCelem jest zebranie aż 23 ton karmy dla bezdomnych psów.

www.rekordowamiska.pl

ZEBRANA KARMA TRAFI DO 8 SCHRONISK W POLSCE

W tym roku karma zostanie przekazana do 8 schronisk na terenie całej Polski. Obdarowane zostaną schroniska dla zwierząt w Słupsku, Olsztynie, Bydgoszczy, Gaju, Wrocławiu, Sosnowcu, Krakowie oraz Rzeszowie. Fundatorem karmy dla psów, a zarazem głównym partnerem tegorocznej akcji została firma Royal Canin.

www.rekordowamiska.pl

WEŹ UDZIAŁ W FINALE AKCJI I SKORZYSTAJ Z WIELU DARMOWYCH ATRAKCJI

Finał akcji został zaplanowany na 17 września 2017 we Wrocławiu. Na torze wyścigów konnych na wrocławskich Partynicach odbędzie się oficjalne ważenie zebranej karmy, której towarzyszyć będą liczne atrakcje dla miłośników czworonogów i nie tylko. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Gdy cała zebrana karma zostanie oficjalnie zważona i jeszcze we wrześniu trafi ona do bezdomnych psów z 8 polskich schronisk.

Przed już ostatnie dni wytężonych działań na rzecz bezdomnych psiaków, dlatego nie ma na co czekać. Do dzieła Kochani! ?

www.rekordowamiska.pl

 

www.rekordowamiska.pl | #rekordowamiska

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *