Pomysły na prezent pełen pomocy

Niejednokrotnie się zdarza, że brakuje nam pomysłu na prezent. A okazji do obdarowywania naszych bliskich jest mnóstwo. 🙂

Wiecie, że wiele fundacji proponuje naprawdę wyjątkowe rzeczy, dzięki którym prezent sprawi nie tylko radość obdarowanej osobie, ale również pomoże innym!

Oto kilka przykładów:

Piękne bransoletki (wykonana ręcznie w Polsce w pracowni Lemoniq), jak również naszyjniki, książki, t-shirty, pokrowce na laptopa oraz płyty znajdziecie w sklepie Przyjaciół Polskiej Akcji Humanitarnej.

PAH_sklep

sppah.org.pl

 

Firma Lilou z kolei współpracuje z Fundacją DKMS oraz Stowarzyszeniem Piękne Anioły, tworząc niesamowite bransoletki (www.lilou.pl/pl/akcje_charytatywne).

lilou_bransoletki_0320 zł ze sprzedaży każdego puzzla, przeznaczane jest na pomoc chorej osobie w znalezieniu odpowiedniego Dawcy szpiku lub komórek macierzystych.

 

Skrzydło miłości to specjalny model zawieszki Lilou stworzony dla Stowarzyszenia Piękne Anioły, z którego lilou piekne aniolysprzedaży 30 zł przekazywane jest na remont pokoi najuboższych dzieci.

 

Bransoletki Fundacji Rak’n’Roll są zaś pięknie zaprojektowane i wykonane przez Kaminsky Design. Cały dochód ze sprzedaży bransoletek przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji.

rak n roll bransoletka

timeto.com.pl

Koniecznie odwiedźcie Afrykański Targ. Znajdziecie tam oryginalne afrykańskie rękodzieło oraz upominki osobiście wybrane przez Szymona Hołownię. Rzeczy są naprawdę wyjątkowe. Wszystkie wyrabiane są przez miejscowych rzemieślników w Afryce.

Holownia_sklep_jpg

dobroczynne24.pl

Charytatywni Allegro – pewnie większość z was zna, ale niewielu korzysta. 🙂 A szkoda, bo tam również znajdziecie wiele unikalnych przedmiotów i pomysłów na prezent. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, książki, kosmetyki, bilety na koncert, czy do teatru…

logoCharytatywni

charytatywni.allegro.pl

 

Dla fanatyków sportu polecamy sklep Fundacji Trenuję-Pomagam, gdzie znajdziecie między innymi breloczki, torby, kubki czy t-shirty, promujące i zachęcające do aktywnego spędzania czasu i pomocy.

trenuje pomagam

trenujepomagam.pl/sklep/

W taki oto, jakże prosty sposób, możecie zakupić wyjątkowy prezent i jednocześnie pomóc innym.  Te rzeczy są nie tylko piękne, one mają MOC! Moc czynienia dobra! 🙂

To co, czas na dobroczynny shopping? 🙂

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *