Podaruj Prezent na Święta Małym Pacjentom Przylądka Nadziei

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, wokół którego już zaczynają krążyć nasze myśli. Zaraz zaczniemy piec pierniki, robić świąteczne zakupy, śpiewać kolędy i przystrajać choinkę. Szczególnie dzieci nie mogą doczekać się Świąt i spotkania ze Świętym Mikołajem. Jest jednak wiele maluchów, które zanim wrócą do domu, muszą stoczyć walkę z nierównym przeciwnikiem – nowotworem. Przylądek Nadziei we Wrocławiu to niezwykłe miejsce, którego pracownicy i wolontariusze robią wszystko, by swoim małym pacjentom pomóc w tym trudnym dla nich czasie. Wiedzą też jak sprawić by radość i uśmiech zagościł na twarzach dzieci, które zamiast spędzać Święta w domu, spędzą Boże Narodzenie w szpitalu. ?

Dla swych dzielnych pacjentów organizują wielką świąteczną akcję „Podaruj Prezent na Święta Małym Pacjentom Przylądka Nadziei”! My też możemy dołożyć swoją cegiełkę i sprawić, by każde dziecko chore na raka dostało na Święta Bożego Narodzenia piękny prezent. Podarujmy maluchom z Przylądka Nadziei GRĘ PLANSZOWĄ LUB KLOCKI LEGO, które oderwą ich myśli od choroby! ?

Zrób z Fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” cztery proste kroki:

  1. Kup grę planszową albo klocki LEGO dla dziecka chorego na raka
  2. Zrób sobie zdjęcie z prezentem i wyślij je przez stronę: podarujprezent.naratunek.org
  3. Podarunek prześlij na adres Fundacji: ul. Ślężna 114S/1, 53-111 Wrocław
  4. Prezenty zostaną przekazane małym pacjentom Przylądka Nadziei przed Świętami Bożego Narodzenia, dlatego nie zwlekaj z zakupem i wysyłką. 🙂

Bardzo ważne jest to, żeby gry i klocki były NOWE. Dzieci chore na raka mają obniżoną odporność, więc nie można im przekazywać używanych zabawek.

 


Wiemy, że zaraz Mikołajki i Święta i…sporo wydatków. Dlatego załatwiłam Wam zniżkę 10% w zaprzyjaźnionej hurtowni zabawek z Gdyni. Rabat na zakupy dotyczy nie tylko gier planszowych oraz klocków LEGO, ale wszystkich zabawek dostępnych w sklepie www.manfi.pl 🙂

Wystarczy w koszyku wpisać kod: PodarujPrezent i zniżka 10% od razu się naliczy.

 

Do dzieła kochani! Sprawmy, żeby mali pacjenci Przylądka Nadziei, mimo choroby, mieli wesołe Święta!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *