Podaruj Pluszowego Misia

„Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest”. 🙂

Wiecie, że 25 listopada będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia?

Nie znam dziecka, które by nie lubiło tego święta. 😉 Co powiecie na to, żeby połączyć siły i sprawić, że każdy pacjent Przylądka Nadziei otrzyma tego dnia pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić? Misie będą codziennie przypominać małym wojownikom, że wśród nich są przyjaciele, którzy mocno im kibicują i ich wspierają.

Jak dołączyć do akcji?

To proste! Wystarczą cztery kroki:

  1. Kup misia dla dziecka chorego na raka
  2. Zrób sobie z nim zdjęcie i wyślij je przez stronę: dzienmisia.naratunek.org
  3. Misia prześlij na adres Fundacji: ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław
  4. Wolontariusze Fundacji „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” przekażą przytulaki małym pacjentom Przylądka Nadziei w Dniu Pluszowego Misia.

Tylko pamiętaj, że bardzo ważne jest to, żeby misie były nowe. Dzieci chore na raka mają zwykle bardzo obniżoną odporność, więc nie można im przekazywać żadnych używanych zabawek.

dzien_pluszowego_misia

Dołączcie do akcji! Niech dzieci chore na raka zobaczą, ilu mają Przyjaciół wokół siebie!

 

 


Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od 25 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tam każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *