Pij kawę i…pomagaj!

Wiecie, że picie kawy może postawić na nogi nie tylko Was, ale też osoby po amputacji?

Pijąc małą czarną czy cappuccino możecie pomóc zapewnić wsparcie psychologiczne i rehabilitację podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Projekt Kawa dla Fundacji to inicjatywa, dzięki której kupując kawę w kawiarniach, hotelach, restauracjach lub pijąc ją w domu możemy w prostu sposób łączyć przyjemne z pożytecznym.

kawa

Jak to zrobić?

Sposób nr 1:

Kawa w Lokalach Partnerskich = 50 groszy

Sprawdzamy na stronie Kawa dla Fundacji, gdzie jest najbliższy lokal partnerski i udajemy się do niego (oczywiście im nas więcej, tym weselej) na pyszną kawę. Rozkoszujemy się smakiem i aromatem, przyjemnie mija czas, a 50 groszy od każdej kawy (oznaczonej w menu logo akcji) leci na konto Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Sposób nr 2:

Kawa Online = 5 złotych

Pijemy kawę on-line, która ma w sobie ogromną moc, ponieważ niesie ze sobą pomoc drugiemu człowiekowi! Ta kawa stawia na nogi nie tylko Ciebie, ale i osoby po amputacji.

poza horyzonty

Jak jeszcze możecie pomóc (nawet nie pijąc kawy)?

Zachęcając właścicieli kawiarni, hoteli, czy restauracji do wzięcia udziału w akcji. Firmy zainteresowane współpracą mogą zapoznać się z materiałami na stronie Krok po Kroku lub skontaktować się z koordynatorem projektu: Grzegorzem Ludwinem tel.: 511-614-144, e-mail: g.ludwin@pozahoryzonty.org

 

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty pomaga osobom po amputacji – od wsparcia psychologicznego, po zakup protez i rehabilitację. W kolejce na przyjęcie do grona podopiecznych czeka około 100 osób, które liczą na pomoc. Projekt Kawa dla Fundacji to nowy pomysł, który powinien ułatwić niesienie dobra innym!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *