Nakarm Psa z OLX

To już 9 edycja akcji „Nakarm Psa z OLX„! 🙂 Po raz dziewiąty OLX wspiera schroniskowe psiaki – tym razem ze schronisk w Dąbrówce (koło Wejherowa) oraz z Pasłęka.

Źródło: https://www.olx.pl/nakarm-psa/

Jak nakarmić psa z OLX? Podpowiemy Wam to w czterech prostych krokach! 🙂
1. Podstawą do pomocy jest posiadanie aplikacji mobilnej OLX: na Androida lub iOS. (w tej edycji można nakarmić psa jedynie przez aplikację). Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji OLX możesz ją pobrać tutaj.
2. Gdy masz już zainstalowaną aplikację, uruchamiasz ją i klikasz w baner „Nakarm Psa”.
3. Wybierasz psa, którego chcesz nakarmić, klikasz w kostkę z napisem „Nakarm” i gotowe!
4. Powtarzasz czynność klikania codziennie do 14 grudnia br. Po zapełnieniu całej kości (poziom zapełnienia kości każdego z psów można na bieżąco sprawdzać w przygotowanym rankingu) OLX wyśle dla wybranego przez Ciebie psiaka 20 kilogramów karmy!

Źródło: https://www.olx.pl/nakarm-psa/

Żeby nie zapomnieć o karmieniu psiaka, możesz dzięki stronie ustawić przypomnienie w kalendarzu. Co ważne karmimy jednego psa – raz dziennie.

Źródło: https://www.olx.pl/nakarm-psa/

Nakarmienie schroniskowych psiaków nie jest jedynym celem akcji „Nakarm psa z OLX”! OLX próbuje również zwrócić uwagę na problem licznej bezdomności psów. Zachęcamy nie tylko do klikania, ale i do zrobienia wspaniałego prezentu na Święta i stworzenia ciepłego, rodzinnego domu choć jednemu z czworonogów! 🙂 Kontakt do schronisk znajdziecie przy każdym psie, jak również w specjalnej zakładce.
A tak OLX zapowiadał swoją akcję:
Nie wziąłeś jeszcze udziału w akcji? Szybko, więc ruszaj do dzieła! Wybierz swojego ulubieńca ze schroniska, klikaj codziennie i pomóż mu zdobyć 20 kilogramów karmy od OLX! 🙂
PS. Od 6 grudnia w ramach mikołajkowego prezentu od OLX możemy karmić też koty! 
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *