Nakarm Psa z OLX – 10. edycja

To już 10. edycja akcji „Nakarm Psa z OLX„! 🙂 Po raz dziesiąty OLX wspiera schroniskowe psiaki – tym razem ze schronisk z Hajnówki, Korabiewic i Tomaryn.
Jak nakarmić psa z OLX? Podpowiemy Wam to w czterech prostych krokach! 🙂
1. Podstawą do pomocy jest posiadanie aplikacji mobilnej OLX: na Androida lub iOS. Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji OLX możesz ją pobrać tutaj.
2. Logujesz się i klikasz w baner z logo akcji i napisem „Pomagaj razem z nami! Nakarm psa!”
 
3. Wybierasz psa, którego chcesz nakarmić, klikasz jego zdjęcie i od razu widzisz jak kość się napełnia. 🙂
4. Powtarzasz czynność klikania codziennie aż do 18 grudnia br. Po zapełnieniu całej kości (poziom zapełnienia kości każdego z psów można na bieżąco sprawdzać w przygotowanym rankingu) OLX wyśle dla wybranego przez Ciebie psiaka 20 kilogramów karmy!

Źródło: https://www.olx.pl/nakarm-psa/

Nakarmienie schroniskowych psiaków nie jest jedynym celem akcji „Nakarm psa z OLX”! OLX próbuje również zwrócić uwagę na problem licznej bezdomności psów. Zachęcając nie tylko do klikania, ale i do stworzenia ciepłego, rodzinnego domu choć jednemu z czworonogów! 🙂 Kontakt do schronisk znajdziecie przy każdym psie, jak również w specjalnej zakładce.
Zobaczcie film z zeszłorocznego przekazania karmy przez OLX do schroniska:
Nie wziąłeś jeszcze udziału w akcji? Szybko, więc ruszaj do dzieła! Wybierz swojego ulubieńca ze schroniska, klikaj codziennie i pomóż mu zdobyć karmę od OLX! 🙂
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *