Czy jedząc czekoladę można pomagać? Oczywiście! :)

Jeść słodycze i pomagać? Nie, pomaganie nie może być aż tak proste… 😉 A jednak!

Akcja „Z miłości do radości” to inicjatywa firmy Wawel, która wyznaje zasadę, że „każdy, nawet drobny uczynek ma znaczenie i czyni świat lepszym”. Wawel jednak na małych uczynkach nie poprzestał i postanowił, że przekaże aż 1 500 000 zł na cele charytatywne.

Program „Z miłości do radości” zwraca uwagę na potrzeby społeczne, z którymi każdego dnia mierzą się podopieczni organizacji biorących udział w programie. W inicjatywę i kampanię wspierającą akcję aktywnie zaangażowało się 5 organizacji wraz z ich przedstawicielami, tj.: Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”, Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacja Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, Stowarzyszenie „Wiosna” z projektem „Akademia Przyszłości” (ks. Jacek Stryczek) oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” (Tomasz Schimscheiner).

Wszystkie organizacje otrzymają wsparcie finansowe, jednak to głosy konsumentów zdecydują, jak przedstawi się ranking, a tym samym, kto otrzyma największą część z puli (500 000 zł – I miejsce, 400 000 zł – II miejsce, 300 000 zł – III miejsce, 200 000 zł – IV miejsce lub 100 000 zł – V miejsce).

Z milosci do radosci Wawel

Dając – otrzymujesz! 

„Z miłości do radości” to też radość dla tych, którzy pomagają. I nie chodzi tu tylko o błogostan po zjedzeniu słodkości. 🙂 Na uczestników akcji czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Za zebrane punkty można odebrać nagrody, takie jak vouchery do sieci kin Cinema City i Helios, designerskie torby na ramię czy kody dostępu do platformy filmowej VOD.pl.

Czekolada

Udział w programie polega na: 

– zakupie dowolnych produktów marki Wawel oznaczonych serduszkiem lub słodyczy Wawel na wagę;

– rejestracji kodu lub paragonu na stronie zmiloscidoradosci.pl;

– głosowaniu na wybrany cel charytatywny;

– rejestracji kolejnych punktów i odbiorze nagród rzeczowych.

 

Czas trwania programu: 18 kwietnia 2016 r. – 31 grudnia 2017 r. (zbieranie głosów na cele zgłoszone przez organizacje: do 17 stycznia 2017 r.).

 

Szczegóły na: zmiloscidoradosci.pl

 

Widzicie, pomaganie może być nie tylko łatwe, ale i słodkie. 🙂

PS. Nie jest to artykuł sponsorowany. Po prostu podoba nam się ta akcja! 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *