Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Zwierzętom w Potrzebie II Charytatywny Maraton Fitness – Elbląg

4 grudnia 2016 @ 15:00 - 17:30

- 10zł

Już po raz drugi spotkamy się na wspólnym tanecznym wydarzeniu poświęconemu zwierzętom z elbląskiego przytuliska. W tym roku postawiliśmy na polską jakość! Na scenie pojawią się nie tylko polscy instruktorzy, prezenterzy, ale również zawita polskie dziecko programu dance & fitness, czyli Slavica Dance!
W tegorocznym wydarzeniu wstępem na maraton jest wrzut doborowlnej kwoty do puszki podczas maratonu, ale minimalna kwota to 10 zł!

Wpłat można dokonywać również na konto elbląskiej fundacji „Zwierzętom w Potrzebie” http://www.zwierzetomwpotrzebie.pl/pomoc-fundacji/
Konto główne Fundacji: 33 1140 2004 0000 3902 7587 0723 z dopiskiem Zwierzętom w Potrzebie Maraton Fitness, wejście na maraton jest dowód wpłaty.

Podczas maratonu odbędzie się również zbiórka karmy, starych koców, prześcieradeł, wszystko to co pomoże ogrzać budy zimą.

Podczas 2,5 godzinnego maratonu zostaną zaprezentowane, aż 4 programy taneczne, tj. Salsation®, Zumba, oraz 2 nowości Slavica Dance i Fit&Funky!

Kilka słów o nich:

* Slavica Dance – SLAVICA DANCE to o polska tradycja oraz muzyka połączona z nowoczesnością. Jest to nowa forma aktywności fizycznej. SLAVICA DANCE TO NIC INNEGO JAK FITNESS NA LUDOWO! Program Slavica Dance zaprezentuje sama kreatorka, Master Trener Justyna Bolek!

* Fit&Funky™ jest kompleksowym programem tanecznym, który zawiera wszystkie kluczowe elementy zbalansowanego treningu. Został stworzony przez małżeństwo ze Szwjcarii Navanitę Sgambato i jej męża Khadro Sgambato.
Fit&Funky™ łączy w sobie kroki taneczne, ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała zawarte w choreografiach i korzystny dla naszych ciał stretching, co daje razem idealny pakiet treningowy. Fit&Funky™ jest efektywne, dostarcza świetną zabawę i szybko uzależnia!
Program Fit&Funky™ poprowadzą: Nicola Egwuatu oraz Marta Skierka

*Salsation® – Nazwa „Salsation” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”.
Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa=sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia.

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.
Program Salsation zaprezentują:
Elite Instruktor – Kamila Klimczak, Basic Instruktor: Katarzyna Bukowska i Sylwia Majewska

* Zumba – połączenie latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych, która tworzy dynamiczny i skuteczny program fitness. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobicu / fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch.

Prezenterzy Zumba Fitness: Marcin Wierzbicki

Szczegóły

Data:
4 grudnia 2016
Czas:
15:00 - 17:30
Koszt:
10zł
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1822982457982544/

Miejsce

Gimnazjum nr 9 w Elblągu
Browarna 1,
Elbląg, 82-300
+ Google Map