Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu – Kraków

19 kwietnia 2018 @ 18:00

W charytatywnym koncercie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pn. „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kayah w nowej odsłonie – z Orkiestrą Wieniawa – zespołem, który przełamuje wszelkie schematy i stereotypy przypisywane orkiestrom dętym, zachowując jednocześnie tradycyjny wizerunek.

Będzie można usłyszeć największe przeboje Kayah takie jak „Muszlo moja”, „Supermenka” czy „Testosteron” w nowych aranżacjach autorstwa Mariusza Dziubka oraz najnowszy singiel artystki. Ukłonem w stronę fanów jazzu będzie funkowo-jazzowo-fusionowa aranżacja utworu-niespodzianki na orkiestrę oraz Bit Mad Project autorstwa Mateusza Honisza.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia Przyszłość, które zostało założone przez rodziców dzieci z autyzmem i nieustannie wspiera działalność Centrum Autyzmu. W tym roku Stowarzyszenie rozpoczęło starania o zabezpieczenie przyszłości dla osób, które kończą szkołę, ponieważ otwarty rynek pracy często nie daje takich możliwości. Wszyscy będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomoc.

Miejsce

NCK, Nowohuckie Centrum Kultury – sala teatralna
al. Jana Pawła II 232
Kraków, Polska
+ Google Map