Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

InfoShare Beach Running powered by Premedia Solutions – Gdańsk

19 maja 2016 @ 07:00

Zapraszamy na dobroczynny bieg po plaży dla Biegiemnapomoc.pl (Fundacja SYNAPSIS), który odbędzie się 19 maja o godz. 7:00 w Gdańsku Jelitkowie (wejście nr 72 przy Restauracji Parkowa). Pomysłodawcą InfoShare Beach Running powered by Premedia Solutions, czyli biegu towarzyszącego wydarzeniu infoShare, jest Adam Przeździęk z Mediafeed.pl– triathlonista, bloger i ambasador akcji Biegiemnapomoc.pl. Partnerem biegu jest firma Premedia Solutions, która za każdy przebiegnięty kilometr przekaże 5 zł na wczesne wykrywanie autyzmu (czyli na rozwój Badabada.pl).

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się na stronie www.infoshare.pl/is-register. Rejestracja jest możliwa do 13 maja (piątek) włącznie. Dołączcie do wydarzenia na Facbooku i zaproście do udziału w biegu swoich znajomych.

Punkty nawadniania będą zlokalizowane na starcie i mecie biegu. Jeśli wybierasz się na konferencję infoShare, to poza strojem startowym zabierz ze sobą ubrania na konferencję. W AmberExpo będziesz mógł wziąć prysznic. Ubrania, bagaże, plecaki itd. zostaną przetransportowane ze startu do AmberExpo.

Dyscyplina: bieg po plaży
Dystans: 7 km
Miejsce: Gdańsk Jelitkowo, Polska
Data: 19 maja (czwartek) 2016r., godz. 7:00
Start: wejście na plażę nr 72 przy Restauracji Parkowa
Meta: AmberExpo
Trasa: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z-i-X8k5qYvo.kZRjQUusW6NA
Rejestracja do 13 maja na: https://infoshare.pl/is-register/

Szczegóły

Data:
19 maja 2016
Czas:
07:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , ,

Miejsce

Jelitkowo (wejście na plażę nr 72 przy Restauracji Parkowa)
Jelitkowo
Gdańsk, Polska
+ Google Map