Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

II Noworoczny Sosnowiecki Koncert Charytatywny – Sosnowiec

13 stycznia 2018 @ 18:00

W Sobotni wieczór, dnia 13 Stycznia w sali widowiskowo-koncertowej „MUZA” w Sosnowcu odbędzie się Drugi Noworoczny Sosnowiecki Koncert Charytatywny na rzecz stacjonarnego hospicjum im. św. Tomasza. Będzie to już druga edycja corocznej cyklicznej imprezy, którą swym honorowym patronatem objęli m.in. JE ks. bp. Diecezji Sosnowieckiej Grzegorz Kaszak oraz Pan Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński

Na koncercie kolejny raz na jednej scenie razem wystąpią najlepsi absolwenci, uczniowie i uczennice dwóch znanych szkół średnich w Sosnowcu (tj. IV LO im. S.Staszica oraz gościnnie II LO im. E.Plater), uczęszczający do różnorakich szkół muzycznych. Tematyką ich występów będą głównie piosenki lat 70 i 80 autorstwa takich artystów jak H.Banaszak, Whitney Houston, Bonnie Tyler, Kayah, Tina Turner, Sam Brown, Spice Girls czy Dżem. Występom towarzyszyć będą choreografie taneczne tańca towarzyskiego, tańca jazzowego oraz Breakedance’a.

W drugiej części koncertu swoje najlepsze kawałki wykona dwoje specjalnie zaproszonych gości jakimi będą: występujący w wielu klubach gitarzysta Wojciech Stenzel oraz wokalistka Katarzyna Pruska, będąca ambasadorką i członkinią stowarzyszenia Toastmasters Silesia. Oboje mają za sobą kilkanaście lat szlifowania swoich umiejętności, których motywem jest czysta pasja do tego co robią.

Trzecią częścią koncertu i jednocześnie gwoździem programu wydarzenia będzie profesjonalny i znany w okolicy zespół rockowy NIADARA, mający już na swoim koncie wiele koncertów rozegranych głównie na terenie miasta Katowice. Ci Panowie posiadają prawdziwie rockowe dusze, co w kombinacji z ich nieprzeciętnie pozytywną osobowością oraz charakterem złoży się na emocjonujący występ aż do końca całego wydarzenia!

Podczas imprezy planowana jest przeprowadzona licytacja, z której zebrane środki zostaną przeznaczone na wyposażenie nowo wybudowanej stacjonarnej siedziby hospicjum im. Św Tomasza w Sosnowcu. Przedmioty licytacji zdradzimy w dniu koncertu :>

Organizatorem imprezy jest inicjatywa EventTime, zaś naszym partnerem strategicznym jest znane w mieście ze swej działalności Stowarzyszenie Młodzi Wspólnie Dla.

W imieniu naszym oraz wszystkich partnerów tego wydarzenia serdecznie zapraszamy !!!

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2018
Czas:
18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/events/1756597411055884

Miejsce

MUZA
ul. Warszawska 2
Sosnowiec, Polska
+ Google Map