Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Help Baracoa – specjalna edycja imprezy Club Tropicana – Szczecin

18 grudnia 2016 @ 21:00

BARACOA – najstarsze miasto na Kubie zostało 6 października dosłownie zmiecione z powierzchni ziemi przez huragan Matthew, silniejszy od pamiętnej Katriny która zatopiła Nowy Orlean.
Kubańczycy na pewno sami nie poradzą sobie z odbudową tego pięknego, historycznego miejsca, chociażby na uwarunkowania geopolityczne.

17-18 grudnia imprezy zarówno w „Widelcu” jak i w „Browarze Polskim” będą miały specyficzny charakter.
Mianowicie wstęp na nie będzie płatny 10 zł, a całość zysków zostanie przesłana na konto fundacji Moja Kuba, która następnie przekaże zebrane środki bezpośrednio na Kubę.
Generalnie idzie o to, że droga pomocy stricte materialnej może utknąć w meandrach polityczno-logistycznych i nigdy nie dotrzeć do potrzebujących.
Z uwagi ma wieloletnie związki fundacji z rodowitymi Kubańczykami, również z Baracoa, możemy mieć pewność ,że zebrane środki trafią tam , gdzie powinny.
Liczymy, że dzięki temu my również będziemy mieć swój skromny wkład do akcji, w której bierze udział praktycznie cała salsowa Polska.

Sam program obydwu naszych imprez jest jeszcze uzupełniany i wzbogacany, z pewnością będą też towarzyszyć nam warsztaty taneczne w Abballu Dance Studio, a na imprezach eventy.

Szczegóły

Data:
18 grudnia 2016
Czas:
21:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1823784681239394

Miejsce

Klub Muzyczny Browar Polski
Dworcowa 20
Szczecin, Polska
+ Google Map