Agnieszka, Kinga i Sylwia poprzez stronę DzisPomagam.pl chcą pokazać, że pomoc to nie tylko wolontariat lub wrzucanie pieniędzy do puszek. A pomagać możesz również wtedy, gdy jesteś zarobiony po uszy lub gdy w portfelu pustki. 😉

Na stronie DzisPomagam.pl zobaczycie, że sposobów na pomaganie jest mnóstwo. Można wziąć na spacer psa ze schroniska lub wejść na odpowiednie strony, poklikać i w ten sposób dołożyć się do ciepłego posiłku dla dziecka czy do pełnej miski dla psiaka. Bardziej aktywni mogą pobiec w półmaratonie, czy innym biegu charytatywnym i tak wspomóc wybrany cel. Z kolei długowłose (i długowłosi) przekazując swoje warkocze odpowiednim fundacjom, pomagają kobietom i dzieciom po chemioterapii. Dowiecie się też, że oddając krew nie dość, że spełnicie bardzo dobry uczynek, to jeszcze dostaniecie dzień wolny w pracy, zestaw czekolad, a czasem też bilet do kina.

Jeśli macie fundusze, ale brakuje wam czasu, to pomóżcie nie wstając z kanapy. 🙂 Poprzez wirtualną adopcję umożliwicie edukację dziecku w Afryce lub poprawicie byt psa, kota, konia czy nawet nosorożca. Możecie też wysłać paczkę do schroniska lub kupić dziecku indeks Akademii Przyszłości. Lubicie shopping online? Robiąc zakupy zerknijcie najpierw na aukcje charytatywne lub kupujcie w swoim ulubionym sklepie poprzez FaniMani.pl.

Pomaganie jest proste i na pewno na stronie DzisPomagam.pl każdy znajdzie coś dla siebie. 🙂

Śledząc profile Dziś Pomagam w social media (facebook.com/DzisPomagam, twitter.com/DzisPomagam, instagram.com/DzisPomagam), będziecie na bieżąco z ważnymi i ciekawymi akcjami charytatywnymi. Nie zapomnijcie też zerkać do kalendarza wydarzeń charytatywnych na dzispomagam.pl/eventy/

Dziewczyny z Dziś Pomagam gorąco zapraszają do współpracy. 🙂 Jeśli macie pomysły na artykuły lub wiecie o jakieś akcji charytatywnej, której nie ma jeszcze w kalendarzu, to odezwijcie się poprzez formularz na stronie lub wysyłając do nich wiadomość poprzez social media.

DzisPomagam.pl

Facebook: facebook.com/DzisPomagam/

Twitter: twitter.com/DzisPomagam

Instagram: instagram.com/dzispomagam/