Kup dziecku indeks Akademii Przyszłości

Cel Akademii Przyszłości – przeprowadzić dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Akademia daje dziecku rybę (m.in. wyprawkę na początek roku), wędkę (uczy konkretnych umiejętności np. odpowiadania przy tablicy, rozmowy z kolegami), ale – co najważniejsze – kształtuje w nim mentalność wędkarza (uczy je, jak radzić sobie w szkole i w życiu).

Akademia nie zmienia świata dzieci, nie usuwa przeszkód z ich drogi, ale uczy je, jak sobie z nimi radzić. Dziecko zaczyna o przeszkodach myśleć, jak o wyzwaniach możliwych do podjęcia i wygrania.

Ponadto dla dziecka informacja, że ma Darczyńcę jest jak dotyk anioła – czuje się ważne, wie, że ktoś mu kibicuje.

angel-427478_640

Jak możesz pomóc?

Ufunduj dziecku indeks, dzięki któremu dziecko, przez cały rok szkolny, będzie mogło pracować i rozwijać się w Akademii Przyszłości.

Możesz też pomóc przekazując dowolną kwotę do puszek oznaczonych logotypami Akademii w jednym z 32 sklepów TK Maxx. Zbiórka trwa od 14 maja do 1 czerwca 2016 roku.

Akademia Przyszłości również bierze udział w konkursie „Z miłości do radości” organizowanym przez firmę Wawel. Zakupione słodycze generują konkursowe punkty, które można przekazać na rzecz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Im więcej zbierze ich Akademia, tym większe wsparcie otrzyma od Firmy Wawel – w puli programu czeka aż półtora miliona złotych.

Ile kosztuje indeks?

Czesne to 1000 zł na rok.

Jak kupić dziecku indeks?

Na stronie Akademii.

akademia przyszlosci

Co będziesz z tego mieć? 

Ogromną satysfakcję z tego, że możesz zmienić na lepsze życie dziecka, możesz zostać jego Aniołem. Pozwalasz mu poczuć się kimś wyjątkowym, poznać swoje dobre strony, uwierzyć w siebie. Od wolontariusza będziesz otrzymywać informacje o postępach swojego podopiecznego, o jego największych sukcesach. Dostaniesz też zaproszenia na najważniejsze wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy.

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Ufunduj dziecku indeks Akademii Przyszłości […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *